Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > IV2405SA
IV2405SA
IV2405SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IV2405SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IV2405SA
Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 1W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IV2405SA Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27777 pcs Podatkovni list IV Series, 1 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 21.6V
Napetost - Vhod (maks.) 26.4V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) Serija IV
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads Druga imena 1470-1612-5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 200mA