Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > JCD0505D12
JCD0505D12
JCD0505D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JCD0505D12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JCD0505D12
Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 5W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela JCD0505D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5503 pcs Podatkovni list JCD Series, 4-6 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serija JCD
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads Druga imena 1470-1878-5
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 208mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 208mA