PCM50UT06
PCM50UT06
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCM50UT06 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCM50UT06
Proizvajalec XP Power
Opis 50/80/120 WATTS AC-DC
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 922 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PCM50UT06 Proizvajalec XP Power
Opis 50/80/120 WATTS AC-DC Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 922 pcs Podatkovni list PCM Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 5V, 24V, -12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Serija PCM50 (50W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 59W Polarizacija -
Izhodni priključek DIN, 5 Pin delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Brez porabe energije - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 75%
natančen opis 5V, 24V, -12V 59W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5A, 1A, 800mA
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CCC