SDH400PS12
SDH400PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDH400PS12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SDH400PS12
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 400W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 293 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela SDH400PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 293 pcs Podatkovni list SDH400 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 7.00" L x 5.00" W x 1.25" H (177.8mm x 127.0mm x 31.7mm) Serija SDH400
Moč (Watts) 400W Druga imena 1470-2790
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 33.33A Odobritve CB, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
SDH400PS24 Image
 RFQ
  • del #:SDHD5KM
  • Proizvajalci:Semtech
  • Opis:DIODE GEN PURP 5KV 1A
  • Na zalogi:641
 RFQ
  • del #:SDHD5K
  • Proizvajalci:Semtech
  • Opis:DIODE GEN PURP 5KV 600MA