VEF50US24
VEF50US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VEF50US24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VEF50US24
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela VEF50US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4909 pcs Podatkovni list VEF Series, 50 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.761 lb (345.18g)
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm) Serija VEF50 (50W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 50W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1470-2299 delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.08A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve -