VES90PS19
VES90PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VES90PS19 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VES90PS19
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela VES90PS19 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2631 pcs Podatkovni list VES90 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.82 lb (371.95g)
Napetost - izhod 19V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.47" L x 2.28" W x 1.22" H (139.0mm x 58.0mm x 31.0mm) Serija VES90 (90W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 90W
Polarizacija - Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin
Druga imena 1470-3118 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 19V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4.74A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CB