VFT150PS12
VFT150PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VFT150PS12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VFT150PS12
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 150W
Product parameter
številka dela VFT150PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1742 pcs Podatkovni list VFT Series, 150 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm) Serija VFT
Moč (Watts) 150W Druga imena 1470-2344
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.3A Odobritve -