Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > VFT80US15
VFT80US15
VFT80US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VFT80US15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VFT80US15
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 80W
Product parameter
številka dela VFT80US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4167 pcs Podatkovni list VFT Series, 80 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.6mm) Serija VFT
Moč (Watts) 80W Druga imena 1470-2350
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5.53A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.53A Odobritve -