Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > 9T12062A61R9DAHFT
9T12062A61R9DAHFT
9T12062A61R9DAHFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 9T12062A61R9DAHFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 9T12062A61R9DAHFT
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/8W 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5030 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 9T12062A61R9DAHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/8W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5030 pcs Podatkovni list Product Selection Guide
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija RT
Odpornost 61.9 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 2390 611 66199
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 61.9 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Sestava Thin Film