Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > AC0201FR-07232RL
AC0201FR-07232RL
AC0201FR-07232RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AC0201FR-07232RL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AC0201FR-07232RL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 232 OHM 1% 1/20W 0201
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela AC0201FR-07232RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 232 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6711802 pcs Podatkovni list AC Series, Automotive Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.05W, 1/20W Napetost - razčlenitev 0201
Debelina (maks.) ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija AC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca AC0201FR-07232RL
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 232 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 232 OHM 1% 1/20W 0201