Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > AF2010JK-0710ML
AF2010JK-0710ML
AF2010JK-0710ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AF2010JK-0710ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AF2010JK-0710ML
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10M OHM 5% 3/4W 2010
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela AF2010JK-0710ML Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10M OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 820486 pcs Podatkovni list AF Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija AF
Odpornost 10 MOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 10 MOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film