Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > AHA10BJB-75R
AHA10BJB-75R
AHA10BJB-75R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHA10BJB-75R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHA10BJB-75R
Proizvajalec Yageo
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela AHA10BJB-75R Proizvajalec Yageo
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8849 pcs Podatkovni list AHA, AHP Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm)
Serija AHA Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.795" (45.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 75 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound