Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > AHA25AFB-487R
AHA25AFB-487R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHA25AFB-487R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHA25AFB-487R
Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 487 OHM 1
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela AHA25AFB-487R Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 487 OHM 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38697 pcs Podatkovni list AHA, AHP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm)
Serija AHA Odpornost 487 Ohms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.587" (14.90mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 487 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound