Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > AHA50AFB-10R
AHA50AFB-10R
AHA50AFB-10R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHA50AFB-10R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHA50AFB-10R
Proizvajalec Yageo
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela AHA50AFB-10R Proizvajalec Yageo
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44318 pcs Podatkovni list AHA, AHP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Serija AHA Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box Druga imena AHA50AFB-10R-ND
YAG1042
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor