Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > AHA50AFB-124R
AHA50AFB-124R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHA50AFB-124R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHA50AFB-124R
Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 124 OHM 1
Product parameter
številka dela AHA50AFB-124R Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 124 OHM 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35841 pcs Podatkovni list AHA, AHP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Serija AHA Odpornost 124 Ohms
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 124 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound