Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > AHA50AFB-33R2
AHA50AFB-33R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHA50AFB-33R2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHA50AFB-33R2
Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 33.2 OHM
Product parameter
številka dela AHA50AFB-33R2 Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 33.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30350 pcs Podatkovni list AHA, AHP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Serija AHA Odpornost 33.2 Ohms
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 33.2 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound