Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > AHA80AFB-649R
AHA80AFB-649R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHA80AFB-649R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHA80AFB-649R
Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 649 OHM 1
(v ameriških dolarjih)
48 pcs
Product parameter
številka dela AHA80AFB-649R Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 649 OHM 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13176 pcs Podatkovni list AHA, AHP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm)
Serija AHA Odpornost 649 Ohms
Moč (Watts) 80W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Vodilni stil M5 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 649 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound