Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMF200FRE73-220R
FMF200FRE73-220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMF200FRE73-220R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMF200FRE73-220R
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela FMF200FRE73-220R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1452599 pcs Podatkovni list FMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Serija FMF
Odpornost 220 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 220 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film