Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP-50FTF52-232R
FMP-50FTF52-232R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP-50FTF52-232R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP-50FTF52-232R
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela FMP-50FTF52-232R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4356425 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serija FMP
Odpornost 232 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 232 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film