Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP100FTF52-16K2
FMP100FTF52-16K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP100FTF52-16K2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP100FTF52-16K2
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela FMP100FTF52-16K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2397402 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija FMP
Odpornost 16.2 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 16.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film