Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP100JB-52-1R
FMP100JB-52-1R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP100JB-52-1R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP100JB-52-1R
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela FMP100JB-52-1R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3995753 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija FMP
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 1 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film