Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP100JR-52-82K
FMP100JR-52-82K
FMP100JR-52-82K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP100JR-52-82K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP100JR-52-82K
Proizvajalec Yageo
Opis RES 82K OHM 1W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela FMP100JR-52-82K Proizvajalec Yageo
Opis RES 82K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1699241 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija FMP
Odpornost 82 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Axial
Druga imena 82KWCT delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film