Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP200FBF52-2R2
FMP200FBF52-2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP200FBF52-2R2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP200FBF52-2R2
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela FMP200FBF52-2R2 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1848497 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Serija FMP
Odpornost 2.2 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 2.2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film