Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP200FRF52-75K
FMP200FRF52-75K
FMP200FRF52-75K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP200FRF52-75K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP200FRF52-75K
Proizvajalec Yageo
Opis RES 75K OHM 2W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
25000 pcs62500 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela FMP200FRF52-75K Proizvajalec Yageo
Opis RES 75K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1906998 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Serija FMP
Odpornost 75 kOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 75KYTR
FMP200FRF5275K
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 75 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film