Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FMP300FTF73-649K
FMP300FTF73-649K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FMP300FTF73-649K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FMP300FTF73-649K
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 3W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela FMP300FTF73-649K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1551539 pcs Podatkovni list FMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Serija FMP
Odpornost 649 kOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 649 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film