Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MF0204FRE52-102K
MF0204FRE52-102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MF0204FRE52-102K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MF0204FRE52-102K
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.4W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela MF0204FRE52-102K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5937971 pcs Podatkovni list MF0 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serija MF0
Odpornost 102 kOhms Moč (Watts) 0.4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 102 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film