Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MF0207FRE52-12K7
MF0207FRE52-12K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MF0207FRE52-12K7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MF0207FRE52-12K7
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela MF0207FRE52-12K7 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6124875 pcs Podatkovni list MF0 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija MF0
Odpornost 12.7 kOhms Moč (Watts) 0.6W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 12.7 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film