Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MF0207FRE52-5K1
MF0207FRE52-5K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MF0207FRE52-5K1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MF0207FRE52-5K1
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MF0207FRE52-5K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5655249 pcs Podatkovni list MF0 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija MF0
Odpornost 5.1 kOhms Moč (Watts) 0.6W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5.1 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film