Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MFR-25FRE52-2M67
MFR-25FRE52-2M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MFR-25FRE52-2M67 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MFR-25FRE52-2M67
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MFR-25FRE52-2M67 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3417833 pcs Podatkovni list MFR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija MFR
Odpornost 2.67 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2.67 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film