Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MFR-50FRE52-75K
MFR-50FRE52-75K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MFR-50FRE52-75K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MFR-50FRE52-75K
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MFR-50FRE52-75K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3977550 pcs Podatkovni list MFR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) Serija MFR
Odpornost 75 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film