Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MFR100FRE52-105R
MFR100FRE52-105R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MFR100FRE52-105R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MFR100FRE52-105R
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MFR100FRE52-105R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1862438 pcs Podatkovni list MFR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Serija MFR
Odpornost 105 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 105 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film