Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MFR200FRE52-162K
MFR200FRE52-162K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MFR200FRE52-162K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MFR200FRE52-162K
Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MFR200FRE52-162K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1303266 pcs Podatkovni list MFR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Serija MFR
Odpornost 162 kOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 162 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film