Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF-25FRF59K
MMF-25FRF59K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF-25FRF59K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF-25FRF59K
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF
Product parameter
številka dela MMF-25FRF59K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2416792 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMF
Odpornost 59 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 59 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMF-25FRF5K6 Image
  • del #:MMF-25FRF5K6
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 5.6K OHM 1% 1/4W MELF
  • Na zalogi:2558152
MMF-25FRF56K Image
  • del #:MMF-25FRF56K
  • Proizvajalci:Yageo
  • Na zalogi:2467070
MMF-25FRF56R Image
  • del #:MMF-25FRF56R
  • Opis:RES SMD 56 OHM 1% 1/4W MELF