Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF-25FRF93R1
MMF-25FRF93R1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF-25FRF93R1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF-25FRF93R1
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF
Product parameter
številka dela MMF-25FRF93R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2576661 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMF
Odpornost 93.1 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 93.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMF-25FRF9K1 Image
  • del #:MMF-25FRF9K1
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 9.1K OHM 1% 1/4W MELF
  • Na zalogi:2414379
MMF-25FRF910R Image
  • del #:MMF-25FRF910R
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 910 OHM 1% 1/4W MELF
  • Na zalogi:2483476
MMF-25FRF91R Image
  • del #:MMF-25FRF91R
  • Opis:RES SMD 91 OHM 1% 1/4W MELF
MMF-25FRF91K Image
  • del #:MMF-25FRF91K