Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF-50FRF56K
MMF-50FRF56K
MMF-50FRF56K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF-50FRF56K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF-50FRF56K
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 56K OHM 1% 1/2W MELF
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MMF-50FRF56K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 56K OHM 1% 1/2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 893510 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) Serija MMF
Odpornost 56 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0309
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 56 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Sestava Metal Film