Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF204BRC102K
MMF204BRC102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF204BRC102K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF204BRC102K
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.1% 0.4W MELF
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela MMF204BRC102K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.1% 0.4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 191561 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±15ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 102 kOhms Moč (Watts) 0.4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0204
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 102 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Sestava Metal Film