Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF204DRE430K
MMF204DRE430K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF204DRE430K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF204DRE430K
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.5% 0.4W MELF
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela MMF204DRE430K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.5% 0.4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1003847 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 430 kOhms Moč (Watts) 0.4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0204
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 430 kOhms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
  • del #:MMF204DRE43K
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 0.5% 0.4W MELF
  • Na zalogi:1029810
  • del #:MMF204DRE43R
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 0.5% 0.4W MELF