Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF25SDRE300K
MMF25SDRE300K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF25SDRE300K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF25SDRE300K
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Product parameter
številka dela MMF25SDRE300K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.5% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1089612 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 300 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0204
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 300 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Sestava Metal Film