Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF25SFRE22R1
MMF25SFRE22R1
MMF25SFRE22R1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF25SFRE22R1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF25SFRE22R1
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 22.1 OHM 1% 1/4W MELF
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela MMF25SFRE22R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 22.1 OHM 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3557707 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 22.1 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W