Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF25SFRE30R1
MMF25SFRE30R1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF25SFRE30R1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF25SFRE30R1
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela MMF25SFRE30R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2996929 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 30.1 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0204
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 30.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film