Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF25SFRE47R
MMF25SFRE47R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF25SFRE47R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF25SFRE47R
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF
Product parameter
številka dela MMF25SFRE47R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2739643 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 47 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0204
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMF25SFRE47R5 Image
  • del #:MMF25SFRE47R5
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 47.5 OHM 1% 1/4W MELF
  • Na zalogi:3581620
MMF25SFRE475R Image
  • del #:MMF25SFRE475R
  • Proizvajalci:Yageo