Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF25SFRE5R62
MMF25SFRE5R62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF25SFRE5R62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF25SFRE5R62
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela MMF25SFRE5R62 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2106655 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serija MMF
Odpornost 5.62 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0204
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5.62 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMF25SFRE61K9 Image
  • del #:MMF25SFRE61K9
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W MELF