Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMF50SFRE32K4
MMF50SFRE32K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMF50SFRE32K4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMF50SFRE32K4
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/2W MELF
Product parameter
številka dela MMF50SFRE32K4 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2476393 pcs Podatkovni list MMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMF
Odpornost 32.4 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 32.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMF50SFRE33K Image
  • del #:MMF50SFRE33K
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 33K OHM 1% 1/2W MELF