Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMP100FRF12R7
MMP100FRF12R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP100FRF12R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP100FRF12R7
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela MMP100FRF12R7 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1440183 pcs Podatkovni list MMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMP
Odpornost 12.7 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 12.7 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMP100FRF12K Image
  • del #:MMP100FRF12K
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 12K OHM 1% 1W MELF
  • Na zalogi:1574700
MMP100FRF12R Image
  • del #:MMP100FRF12R
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 12 OHM 1% 1W MELF