Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMP100FRF1K62
MMP100FRF1K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP100FRF1K62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP100FRF1K62
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF
Product parameter
številka dela MMP100FRF1K62 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1585123 pcs Podatkovni list MMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMP
Odpornost 1.62 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.62 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMP100FRF1K8 Image
  • del #:MMP100FRF1K8
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 1.8K OHM 1% 1W MELF
  • Na zalogi:1554528
MMP100FRF1K5 Image
  • del #:MMP100FRF1K5
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 1.5K OHM 1% 1W MELF