Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMP100JR-13R
MMP100JR-13R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP100JR-13R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP100JR-13R
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5% 1W MELF
Product parameter
številka dela MMP100JR-13R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1570606 pcs Podatkovni list MMP Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMP
Odpornost 13 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 13 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film