Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMP200JR-620R
MMP200JR-620R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP200JR-620R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP200JR-620R
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5% 2W MELF
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela MMP200JR-620R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5% 2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 437126 pcs Podatkovni list MMP Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) Serija MMP
Odpornost 620 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0309
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 620 Ohms ±5% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Sestava Metal Film