Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSM700JB-56R
PSM700JB-56R
PSM700JB-56R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSM700JB-56R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSM700JB-56R
Proizvajalec Yageo
Opis RES 56 OHM 7W 5% RADIAL
Product parameter
številka dela PSM700JB-56R Proizvajalec Yageo
Opis RES 56 OHM 7W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80543 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series SpecPSM Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.496" L x 0.276" W (38.00mm x 7.00mm) Serija PSM
Odpornost 56 Ohms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.331" (8.40mm)
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 56 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound