Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSM900JB-33R
PSM900JB-33R
PSM900JB-33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSM900JB-33R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSM900JB-33R
Proizvajalec Yageo
Opis RES 33 OHM 9W 5% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela PSM900JB-33R Proizvajalec Yageo
Opis RES 33 OHM 9W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61055 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series SpecPSM Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.496" L x 0.354" W (38.00mm x 9.00mm) Serija PSM
Odpornost 33 Ohms Moč (Watts) 9W