Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSP500JB-100R
PSP500JB-100R
PSP500JB-100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSP500JB-100R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSP500JB-100R
Proizvajalec Yageo
Opis RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela PSP500JB-100R Proizvajalec Yageo
Opis RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116356 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) Serija PSP
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 5W